Вільний Wi-Fi у сімейних амбулаторіях На реалізації

Автор проекту
В'ячеслав Миколайович Письменюк
В'ячеслав Письменюк
Категорія
Телекомунікації та інформаційні технології
Код
27

Короткий опис

Пропонується встановити Wi-Fi маршрутизатори в сімейних амбулаторіях та у відділеннях КЗ "Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" та придбати мережеві Wi-Fi адаптери для підключення комп'ютерів сімейних лікарів до мережі Internet. Планується оснастити 11 сімейних амбулаторій, відділення реабілітації, відділення медичних профілактичних оглядів, зубопротезне відділення

Район

Адреса

Первомайськ, Коротченко, 18А

Бюджет на реалізацію

13 650 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Пацієнти матимуть змогу вільно підключити свої мобільні пристрої до мережі інтернет та отримати доступ до соціальних мереж, електронної пошти, довідкової та розважальної інформації, очікуючи в черзі до лікаря.
В свою чергу лікарі матимуть змогу підключитись до єдиної електронної системи охорони здоров’я e-Health. Електронна система e-Health дає змогу позбутись паперового документообігу в лікувальних закладах, пацієнти отримають доступ до своєї електронної медичної картки, зможуть записатись на прийом до лікаря, отримати рецепт, переглянути результати обстежень не виходячи з дому.
На даний час створений реєстр лікувальних закладів, наші сімейні лікарі отримали електронні цифрові підписи для роботи в системі. Перші складові системи мають запрацювати до кінця цього року.

Фото / схеми / креслення / тощо