Виявлення раку шкіри на ранніх стадіях Відхилений

Автор проекту
В'ячеслав Миколайович Письменюк
В'ячеслав Письменюк
Категорія
Охорона здоров'я
Код
11

Короткий опис

Пропонується придбати сучасний дерматоскоп з комплектуючими для відділення медичних профілактичних оглядів КЗ "Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги". Дерматоскоп дає можливість виявити меланому на ранніх стадіях, коли злоякісне новоутворення ще не дає метастазів.

Район

Адреса

Первомайськ, Коротченко, 18А

Бюджет на реалізацію

117 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Співавтори

Оболенська Тетяна Григорівна

Мета проекту

Дерматоскопія – це неінвазивний метод обстеження шкіри, а точніше новоутворень на ній. Лікар проводить її за допомогою дерматоскопу, під яким у десятикратному збільшенні оцінює стан новоутворень, колір і структуру епідермісу, сосочковий шар дерми.
Цей метод дослідження не має протипоказань та використовується для діагностики практично всіх захворювань шкіри.
Рекомендується проводити обстеження особам із світлою шкірою, при наявності більше 5 родимок, особливо якщо їх розмір перевищує 0,5 см.
При несвоєчасній діагностиці 95% хворих на меланому помирають. На даний час меланома зустрічається навіть у дітей. Тому, щоб не допустити виникнення меланоми, необхідно періодично проходити обстеження. Якщо є ознаки «недобрих» змін, таку родимку необхідно видалити якомога швидше.
Проект передбачає придбання дерматоскопу та додаткового обладнання для кабінету дерматолога у відділенні медичних профілактичних оглядів.

Фото / схеми / креслення / тощо