Тренінг-практикум

Тренінг-практикум в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження» для посадовців апарату виконавчого комітету міської ради

21 липня 2017 року в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження» для посадовців апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради, що відповідають за впровадження та реалізацію Громадського Бюджету (Бюджет участі) в місті Первомайськ, відбувся тренінг-практикум щодо використання та обслуговування електронної системи бюджету участі «Громадський проект».

Нагадаємо, що програма бюджету участі надає шанс кожному мешканцю міста перетворити рідне місто на місто своєї мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані Первомайською міською радою. Електронна система бюджету участі – «Громадський проект» надасть змогу первомайцям активно приймати участь у написанні проектів, подавати їх в електронному вигляді, не залишаючи домівки. Окрім того з’явиться багато інших можливостей – кожен житель міста зможе проголосувати через інтернет-мережу на підтримку проекту, який вподобає, зареєструвати особистий кабінет в системі, спостерігати за статусом проектів, за перебігом та результатами голосування, за процесом реалізації проектів. Система містить інформацію про основні правила подання проектів, структуру проекту і підказки для користувачів, також в ній існує зворотній зв’язок, що надасть можливість задати питання та отримати відповіді. Акцентуємо увагу, що термін подачі проектів розпочинається 15 серпня поточного року та триватиме рівно місяць. Пропонуємо усім бажаючим долучатися до написання проектів та проявити свою активну громадську позицію.