На старт! Увага!! Почали!!!

Початок процесу подання проектів в рамках місцевої програми Бюджету участі

Шановні первомайці!
Сьогодні, 15 серпня 2017 року розпочався процес подання проектів від мешканців міста в рамках місцевої програми Бюджету участі, що запроваджена Первомайською міською радою. Програма бюджету участі надає шанс кожному первомайцю перетворити рідне місто на місто своєї мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані Первомайською міською радою.
На офіційному сайті міста, на головній сторінці, в корисних посиланнях працює електронна система «Бюджет міських ініціатив» (https://pervomaisk.pb.org.ua/). Вона дає змогу подавати проекти в електронному вигляді, не залишаючи домівки або скачати бланки для подання проектів у паперовому вигляді. Окрім того кожен житель міста може ознайомитись з проектами, що надані на розгляд та проголосувати через інтернет-мережу на підтримку трьох уподобаних ним проектів, спостерігати за статусами проектів, за перебігом та результатами голосування, за процесом реалізації проектів. Система містить нормативно-правову базу Бюджету участі, інструкції для користувачів, останні новини щодо громадського бюджету, також в ній існує зворотній зв’язок, що надає можливість задати питання та отримати відповіді.
Для жителів міста, що не мають доступу до інтернет-мережі створено пункт супроводу Бюджету участі в місті Первомайськ за адресою: вул. Михайла Грушевського, 3, кабінет 102, Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради (начальник – Тяпушкін О.М.). Звернувшись до пункту, Ви отримаєте інформаційну та методичну допомогу, бланки проектів, зможете подати проекти у паперовому вигляді, ознайомитись із списком проектів, які прийняті для голосування та проголосувати за проекти.
Звертаємо увагу, що термін подачі проектів триватиме рівно місяць. Пропонуємо усім бажаючим долучитися до написання проектів.