Круглий стіл «Відкритий бюджет. Громадські ініціативи»

Зустріч з авторами проектів

25 жовтня 2017 року в залі засідань Первомайської міської ради відбувся круглий стіл «Відкритий бюджет. Громадські ініціативи». Члени робочої групи з питань Бюджету участі зустрілися з авторами проектів та обговорили процес реалізації в місті програми «Бюджету участі». На початку зустрічі секретар міської ради С.Бондарчук ще раз нагадав, що таке програма «Бюджет участі» та презентував відео-презентацію на тему: «Методи та інструменти залучення громадськості та інформаційні кампанії бюджету участі». В ході презентації члени робочої групи, автори проектів та запрошені більш детально дізналися про методи та інструменти залучення мешканців міста до написання проектів та до процесу голосування за них.

Далі автори проектів презентувати свої проекти та обґрунтували причини виникнення ідей. Також присутні обговорили проблеми, які виникають в процесі голосування і з цього приводу відповідальними посадовцями були надані відповідні роз'яснення і поради. Наразі, триває процес голосування і продовжуватиметься він до 31 жовтня поточного року. Всі жителі міста мають змогу віддати свої голоси за вподобані ідеї. Ті проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів, і будуть реалізовані міською владою у наступному році за рахунок "Бюджету участі".

Цей захід був проведений завдяки реалізації в нашому місті проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження», який проводиться Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень у 2017 року за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Зустріч була плідною та пройшла в діловій та конструктивній атмосфері.